Kontrast0

Kontrast1

Kontrast2

Czcionka0

Czcionka1

Czcionka2

Zasuwa gwintowana M - Nowość w ofercie

Zasuwa gwintowana M DN32 - Nowość w ofercie

Zasuwa gwintowana M wyróżnia się nowym zoptymalizowanym designem. Konstrukcja zaworu bazuje na sprawdzonych rozwiązaniach dedykowanych armaturze zaporowej przy jednoczesnym utrzymaniu niskiej wagi. Element zamykający przepływ wody - klin wykonany jest w technologii kucia matrycowego, zapewnia to wysoką wytrzymałość, oraz w połączeniu z gumą NKJ do kontatkuw z wodą pitną, wysoką szczelność i precyzję zamykania zasuwy. Korpus oraz pokrywa zasuwy wykonane są z żeliwa sferoidalnego zapewniająć spokojną eksploatacje na lata. Wytwarzanie zaworu prowadzone jest na nowoczesnych maszynach CNC, dzięki czemu zapewniona jest wysoka jakość oraz powtarzalność wykonywanych zaworów. Elementy będące w kontakcie z wodą pitną posiadają atest PZH. Korpus oraz pokrywa zabezpieczone są antykorozyjnie farbą proszkową. Każda seria zasuw po montażu, poddawana jest badaniom szczelności zamknięcia oraz korpusu.

Zasuwa z klinem gumowym z gwintem jest dedykowana do montażu na sieciach wodociągowych, do bezpośredniej zabudowy w ziemi, komorach i studzienkach. Zasuwa przeznaczona do kontaktu z wodą pitną. Służy do otwierania i zamykania przepływu na instalacjach wodociągowych nadziemnych i podziemnych.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową specyfikacją produktu na stronie:

https://www.anwod.com.pl/oferta/armatura-wodociagowa/zasuwa-gwintowana-m-dn32

W plikach do pobrania znajdziecie Państwo materiały reklamowe oraz kartę katalogową.

Pliki do pobrania

Kontrast0

Kontrast1

Kontrast2

Czcionka0

Czcionka1

Czcionka2

INFORMACJA O POLITYCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij polityką prywatności. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.