Kontrast0

Kontrast1

Kontrast2

Czcionka0

Czcionka1

Czcionka2

O firmie

ANWOD Armatura Sp. z o.o. Zakład Produkcji Armatury Wodociągowej zajmuje się produkcją armatury wodociągowej od 1988 roku. Firma jest zlokalizowana w Abramowicach Kościelnych, tuż przy granicy gminy Głusk i miasta Lublin.

Asortyment firmy obejmuje szeroki wybór produktów z zakresu armatury wodociągowej, z którego wybierzemy dla Państwa optymalnie dopasowane rozwiązania.

W naszych produktach stawiamy na sprawdzone konstrukcje, wysokiej jakości odlewy oraz materiały zgodne z najnowszymi wymaganiami. Wszystko to w połączeniu z optymalna technologią obróbki, wysokiej klasy oprzyrządowaniem oraz zakładowym systemem kontroli jakości sprawiają że nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością i niezawodnością.

Doskonała organizacja pracy oraz zaangażowanie załogi, poparte certyfikatami, atestami i aprobatami technicznymi zapewniają spełnienie oczekiwań naszego klienta.

Ciągły rozwój firmy oparty na uwagach naszych Klientów przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii skutkuje wprowadzaniem na rynek nowych konkurencyjnych wyrobów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy

Kontrast0

Kontrast1

Kontrast2

Czcionka0

Czcionka1

Czcionka2

INFORMACJA O POLITYCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij polityką prywatności. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.