Kontrast0

Kontrast1

Kontrast2

Czcionka0

Czcionka1

Czcionka2

Usługi

Potrzebujesz firmy, w której pracownicy doskonale wiedzą, jak tworzyć części do maszyn, urządzeń czy elementy do instalacji wodnych i kanalizacyjnych? W Anwod profesjonalnie zajmujemy się modelowaniem 3D oraz obróbką mechaniczną metali i tworzyw. Polecamy swoje usługi CNC i projektowe, które wykonujemy szybko i zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów.

Zaufaj specjalistom!

Firma ANWOD wykonuje usługi z zakresu:

  • Obróbka skrawaniem CNC — tokarska i frezerska.
  • Modelowanie i konstruowanie 3D przyrządów oraz produktów.
  • Opracowywanie programów CNC.
  • Opracowywanie prototypów produktów oraz wdrożenie.
  • Opracowywanie technologii wytwarzania części maszyn.

Mamy długoletnie doświadczenie w wykonywaniu oprzyrządowania odlewniczego, modeli odlewniczych, przyrządów specjalnych oraz urządzeń. O wysoką jakość naszych usług dba wysoko wykwalifikowana załoga. W naszej działalności wykorzystujemy nowoczesny park maszynowy, narzędzia nowej generacji oraz zaawansowane oprogramowanie do modelowania 3D i obróbki CNC.

Obróbka skrawaniem CNC — tokarska i frezerska

Obróbka skrawaniem to podstawowa technika obrabiania różnych tworzyw. Polecamy obróbkę CNC metali oraz tworzyw, co pozwala nadać im odpowiedni kształt, wymiar i właściwości by pasowały do maszyn, urządzeń i przedmiotów użytkowych. Przy pomocy nowoczesnych maszyn CNC możliwe jest usuwanie warstwy materiału i przekształcanie go w elementy niezbędne w różnych gałęziach przemysłu.

Aby zapewnić najwyższą jakość usług obróbki skrawaniem CNC, zainwestowaliśmy w różnorodny, nowoczesny park maszynowy. Dbamy o najwyższą jakość wykonanych prac, a także o doskonałe stosunki z klientami. Powierzone nam zadania w zakresie obróbki skrawaniem CNC realizowane są przez fachowców i z największą starannością. Spełniamy wszelkie wymagania klientów, którzy frezowanie i toczenie CNC chcą zlecić profesjonalistom. W Anwod zapewniamy szybką realizację zleceń, także średnio i wysokoseryjnych. Ciągle rozszerzamy nasz park maszynowy, ale także podnosimy kwalifikacje naszych pracowników, dlatego możemy zaproponować także usługi modelowania i konstruowania 3D.

Modelowanie i konstruowanie 3D przyrządów oraz produktów

Jeśli szukasz specjalisty, który przy pomocy odpowiedniego oprogramowania może wykonać model 3D, jesteśmy do dyspozycji. Nasi pracownicy wykonają fachową dokumentację 3D przyrządów oraz produktów, dzięki czemu ze szkicu, zdjęcia czy rysunku może powstać projekt 3D w komputerze. Następnie projekt może zostać przeniesiony w postaci prototypu wykonanego z metalu lub tworzywa. Oferujemy modelowanie 3D dla potrzeb druku przy pomocy drukarek 3D, wykonywanie rysunków elementów dla istniejących maszyn i urządzeń, przekształcenie klasycznej dokumentacji papierowej do wersji elektronicznej.

Opracowywanie programów CNC

Skomputeryzowane wytwarzanie przedmiotów to dosyć skomplikowany proces, który wymaga zaprojektowania elementu przy pomocy oprogramowania CAD, przetworzenia projektu w plan sterowania maszyny za pomocą CAM i wykonania go. Programy CNC nadzorują pracę maszyny, która wykonuje element. W Anwod oferujemy profesjonalną usługę opracowania programów CNC firmom zajmującym się obróbką mechaniczną metali oraz tworzyw, frezowaniem CNC oraz toczeniem CNC.

Opracowywanie prototypów produktów oraz wdrożenie

Jeśli masz pomysł na nowoczesne rozwiązanie w przemyśle albo wzór przemysłowy, na pewno chcesz sprawdzić, jak sprawdza się on w rzeczywistości. Żeby zbadać zasadę działania wynalazku, trzeba fachowo stworzyć prototyp. Posiadanie prototypu pozwala na prezentację wynalazku lepiej niż symulacja działania danej konstrukcji lub wizualizacja 3D. Poprawnie działający prototyp bywa kluczowy w rozmowach z inwestorami. W Anwod przeniesiemy Twój pomysł w postaci rysunku, projektu 2D czy 3D do realnego świata, tworząc zgodny z Twoim zamysłem prototyp urządzenia czy części do budowy różnorodnych konstrukcji.

Opracowywanie technologii wytwarzania części maszyn

Potrzebujesz pomocy przy opracowaniu technologii produkcji części maszyn? Nasi fachowcy, dla których modelowanie 3D i wytwarzanie CNC nie ma żadnych tajemnic, kompleksowo stworzą plan wytwarzania poszczególnych elementów. Dzięki niemu przyspieszysz produkcję, zwiększysz zasięg swojej firmy, zdobędziesz nowych klientów.

Doskonale rozumiemy to, że nasi klienci mają różne potrzeby i oczekiwania, wychodzimy im naprzeciw i indywidualnie traktujemy każde zlecenie. Zapewniamy najwyższą jakość usług i jesteśmy otwarci na każdy rodzaj współpracy. Niezależnie od tego, czy klient zleca nam obróbkę skrawaniem, projektowanie 3d, opracowywanie prototypów produktów, czy ich wdrożenie, kładziemy bardzo duży nacisk na kompleksową i rzetelną obsługę od pierwszej rozmowy telefonicznej, czy wymiany korespondencji mailowej, po finalizację zlecenia.

 

Kontrast0

Kontrast1

Kontrast2

Czcionka0

Czcionka1

Czcionka2

INFORMACJA O POLITYCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij polityką prywatności. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.