Kontrast0

Kontrast1

Kontrast2

Czcionka0

Czcionka1

Czcionka2

Realizacja projektu Produkcja energii z OZE w ANWOD

Szanowni Państwo z przyjemnością informujemy że firma ANWOD Zakład Produkcji Armatury Wodociągowej, realizuje projekt pn.: "Produkcja energii z OZE w ANWOD", w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa: 4 Energia Przyjazna Środowisku, działanie 4.2, współfinansowanego ze środków europejskich.

Przedmiotem projektu jest zakup i instalacja dwóch odrębnych mikroinstalacji fotowoltaicznych, które będą włączone do instalacji elektrycznych w firmie ANWOD. Pierwsza instalacja fotowoltaiczna będzie miała moc do 32 kWp, podłączona do przyłącza nr 1. Druga instalacja będzie miała moc do 50 kWp i będzie podłączona do przyłącza nr 2. Przedstawione inwestycje pozwolą na optymalne wykorzystanie istniejących w zakładzie instalacji elektrycznych oraz zmniejszenie zużycia energii elektrycznej ze źródeł konwencjonalnych na rzecz źródeł energii odnawialnej.

Wydatki kwalifikowane Projektu wynoszą 304 869,17 PLN.

Przyznane dofinansowanie wynosi 198 164,95 PLN co stanowi 65% kosztów kwalifikowanych projektu.

Kontrast0

Kontrast1

Kontrast2

Czcionka0

Czcionka1

Czcionka2

INFORMACJA O POLITYCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij polityką prywatności. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.